نباید اجازه مقایسه موسوی با بنی‌صدر را بدهیم /ان شاء الله شورای نگهبان عدالت را اجرا می‌كند/صدا و سیما در برنامه‌های خود عادلانه برخورد كرده و بی‌طرفی خودرا حفظ كند

ایلنا: دبیركل جامعه زینب تاكید كرد: اصلا نباید اجازه دهیم كه خدائی ناكرده موسوی با بنی صدر مقایسه شود و زبان تلخ در كشور شایع گردد، بلكه در چنین مواردی باید از طریق نامه محرمانه به گویندگان چنین مطالبی تذكر داد.
مریم بهروزی‌ در‌ گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با تاكید‌ بر‌حفظ بی‌طرفی صدا و سیما در شرایط فعلی كشور اظهار داشت: تدابیر هوشمندانه رهبر معظم انقلاب حقیقتا همه چالش‌های ممكن را التیام بخشید و این مسئله ایجاب می‌كند صدا و سیما نیز در برنامه‌های خود عادلانه برخورد كند و بی‌طرفی خود حفظ كند و در مسیر پیشبرد منویات ایشان رسالت اطلاع رسانی خود را به انجام برساند.
وی با اشاره به سخنانی مبنی بر مقایسه وقایع اخیر و موضع گیری‌های میر‌حسین موسوی با رفتارهای برخی گروه‌ها در سال 60 ‏، اظهار داشت: چنین مطالبی را نمی‌پسندم، ولی توصیه به بزرگان كار پسندیده‌ای است و در قرآن می‌بینیم كه خداوند حتی حضرت نوح را نیز موعظه كرده است.
وی افزود: مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه با یادآوری اینكه موسوی 8 سال نخست وزیر ایشان بوده است، سنگ تمام گذاشتند كه این اعتبار بزرگی است و از این سخنان باید حسن استفاده را كنیم.
وی با تاكید بر اینكه بازگویی چنین مطالبی به ضرر میرحسین موسوی هم هست، گفت: اصلا نباید اجازه دهیم كه خدائی ناكرده موسوی با بنی صدر مقایسه شود و زبان تلخ در كشور شایع گردد، بلكه در چنین مواردی باید از طریق نامه محرمانه به گویندگان چنین مطالبی تذكر داد.
بهروزی با بیان اینكه درخشان‌ترین دوره اجرایی كشور، دوران آیت الله خامنه‌ای بوده است، تصریح كرد: مشخص است كه طرفداران موسوی بانك‌ها را آتش نمی‌زنند و چنین اعمالی كار منافقین است.
دبیركل جامعه زینب در پاسخ به سوالی درباره بی طرفی شورای نگهبان و سخنان علی لاریجانی درباره موضع‌گیری برخی اعضای این شورا در انتخابات، اضافه كرد: از سخنان وی با توجه به اینكه رئیس مجلس شورای اسلامی است، می توان حسن استفاده را كرد، ولی به نظر من فقهای شورای نگهبان عالم و معتمد رهبری هستند و گرایشات آنها در این قضیه دخالت نخواهد داشت و ان شاء الله عدالت را اجرا می‌كنند.
پایان پیام

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()