دوست خوبم ازت خواهش میکنم که حداقل روی یکی از تبلیغهای موجود در وبلاگ کلیک کن با این کار از زحمتی که کشیدم حمایت کردی

 
حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس در خصوص اعلام انصراف رضایی از ادامه پیگیری شكایات، اظهار داشت: رضایی متاسفانه با این بیانیه اخیری كه داد، همان میزان آبرویی كه بعد از انتخابات با رفتارهای معقولش كسب كرده بود را نیز از دست داد چرا كه وی تقوای سیاسی را رعایت نكرد.
وی با بیان اینكه رضایی 30 صندوق‌ مورد نظرش را در كرمانشاه و لرستان بازشماری كرد، افزود: طی این بازشماری از 29 صندوق بررسی شده در استان كرمانشاه، آرای وی تغییر نكرد و در صندوق دیگر هم یك رای از آرای موسوی كم و به آرای وی اضافه شد.
عضو فراكسیون اكثریت مجلس تصریح كرد: رضایی وقتی دید تغییری در آرایش آرای وی ایجاد نشد، انصراف داد و درخواست كرد كه دیگر صندوق‌ها بازشماری نشود.
نماینده تهران در مجلس یادآور شد: رضایی انصراف خودش را با منت گذاشتن بر سر نظام انجام می‌دهد و در واقع روغن ریخته را نذر امام‌زاده می‌كند و می‌گوید من به خاطر مصالح نظام انصراف می‌دهم، غافل از اینكه آشوب‌ها چند روزی است كه تمام شده و ما هیچ مشكلی در نظام نداریم لذا این نشان‌دهنده عدم راستگویی رضایی در این زمینه است.
رسایی با تاكید بر اینكه انصراف رضایی از عدم پی‌گیری شكایت خود نشان‌دهنده این است كه اعتراض‌های وی از اول هم صادقانه نبوده بلكه یك سری اعتراضات سیاسی بوده است، گفت: از این جهت ما برای رضایی متاسفیم كه این چنین با آبروی نظام و مردم بازی می‌كند.
وی افزود: آبروی نظام كه به وسیله تك تك آرای مردم در سیستم بین‌المللی درست شده بود به وسیله یك سری آدم‌های خودخواه سیاسی كه فكر می‌كردند مقبولیت دارند، ریخته شد.
عضوكمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینكه همه از قبل پیش‌بینی و اعلام می‌كردند كه رضایی در انتخابات حدود یك میلیون رای می‌آورد، یادآور شد: متاسفانه عدم شناخت درست شخصیت‌های سیاسی از نیازهای مردم همواره باعث به وجود آمدن این اتفاقات می‌شود.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()