دوست خوبم ازت خواهش میکنم که حداقل روی یکی از تبلیغهای موجود در وبلاگ کلیک کن با این کار از زحمتی که کشیدم حمایت کردی

 
سردار علی فضلی در گفتگو با خبرنگاران از مشاركت 85 درصدی مردم در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به عنوان یكی از شاخصه‌های اصلی تامین امنیت كشور نام برد و افزود: در كشوری كه سقف مشاركت آن بالای 85 درصد است، هیچ تهدید خارجی نمی‌تواند مانع رشد و بالندگی آن ملت شود.
فرمانده سپاه سید‌الشهداء با اشاره به تجربه 30 ساله انقلاب اسلامی تصریح كرد: در سه دهه اخیر، هر زمانی كه نظام اسلامی قرین با موفقیت بزرگ و رشك برانگیزی همچون مشاركت بالای مردم در انتخابات بوده است، دشمنان و بدخواهان این ملت برای تلخ كردن كام مردم به توطئه‌ای دست زده‌اند تا شیرینی آن را به تلخكامی تبدیل كنند و آشوب‌های اخیر در تهران یكی از این نوع توطئه های خائنانه بود.
وی در ادامه از آمادگی كامل نیروهای بسیجی در شناسایی و متلاشی كردن كانون‌های فتنه خبر داد و تاكید كرد: نیروهای جان بر كف بسیجی از آمادگی كامل برای كشف و خنثی سازی توطئه‌های مختلف برخوردارند و تمام تلاش خود را معطوف تامین و تداوم امنیت مردم كرده‌اند و در این مسیر مقدس یك لحظه آرام نخواهند گرفت.
سردار فضلی از تقدیم بیش از هفت شهید بسیجی برای بازگشت امنیت به شهر تهران خبر داد و افزود: در اغتشاش‌های اخیر همچنین 268 نیروی غیرتمند بسیجی توسط سلاح گرم و سرد آشوب‌طلبان مجروح شدند كه برخی از آنان برای ادامه معالجات پزشكی هنوز در مراكز درمانی بستری هستند.
فرمانده سپاه سید‌الشهدا با اشاره به كشف و دستگیری اعضای چند خانه تیمی در تهران افزود: در میان دستگیر شدگان طیف‌های مختلفی از گروهكها از جمله منافقین و اتباع بیگانه دیده می‌شوند كه در تحقیقات صورت گرفته، اسناد و مدارك مهمی از هماهنگی جریان‌های ساختار‌شكن داخلی با دولت‌های غربی برای شكل‌دهی و مدیریت آشوب‌های اخیر به دست آمده است.
وی در پاسخ به سوالی درباره تیرهای شلیك شده در آشوب‌های اخیر تهران توضیح داد: در بررسی‌هایی كه نیروهای نظامی و امنیتی داشته‌اند، مشخص شده است ما در تهران شاهد دو نوع تیراندازی كور و هدفمند بوده‌ایم. تعدادی از شهداء و كشته‌شدگان حوادث تهران به وسیله شلیك هدفمند عناصر تروریست مورد اصابت قرار گرفته‌اند و بخش دیگر با شلیك‌های كور به قتل رسیده‌اند.
سردار فضلی همچنین با اشاره به حوادث مشكوكی كه در برخی محیط‌ها اتفاق افتاده، از نقش گروهی فتنه‌گر در این حوادث پرده برداشت و افزود: برخی جریان‌های پشت صحنه با سازماندهی گروهی قصد داشتند با پوشش نیروهای مردمی اقدامات نابخردانه‌ای را انجام دهند و‌ آن را منتسب به بسیج و نیروی انقلاب نمایند كه خوشبختانه با هوشیاری مردم و نیروهای امنیتی، در روزهای اول آشوب این توطئه خنثی شد و حقیقت ماجرا آشكار شد.
علی فضلی در ادامه این گفتگو با تشكر از اقشار مختلف مردم تهران اعم از دانشجویان، كارمندان، كارگران و اصناف كه با مشاهده ناآرامی‌های اخیر، به پایگاه‌های بسیج مراجعه كرده و خواستار سازماندهی و پوشیدن لباس بسیجی برای مقابله با آشوبگران شده‌اند، تصریح كرد: بازگشت امنیت و آرامش به مردم تهران با همكاری و انسجام كامل میان نیروهای انتظامی، بسیج و مردم به دست آمد و بی‌تردید مردم شاهد تداوم آرامش و امنیت در شهر تهران خواهند بود.
فرمانده سپاه سید‌الشهداء در پایان تاكید كرد: همانطوری كه طی این سه دهه بعد از پیروزی انقلاب در عرصه‌های گوناگون مشاهده شده درخت تنومند انقلاب اسلامی همان شجره طیبه‌ای است كه در برابر تند بادهای فتنه، محكم و استوار ایستاده و خسارت ها و آسیب‌ها را تبدیل به فرصت كرده و انسجام و وحدت ملی را در برابر توطئه‌های پیدا و پنهان تقویت می‌نماید.
  

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()