دوست خوبم جون عزیزت از حداقل یکی از تبلیغات وبلاگ دیدن کن یا روش کلیک کن به خدا واسه به روز بودن وبلاگ روزی چند ساعت وقت میزارم

اما واقعاً دلیل انصراف رضایی چیست؟ اكنون رضایی 30 صندوق‌ مورد نظرش را در كرمانشاه و لرستان بازشماری كرده و نتیجه بسیار جالب توجه است. طی این بازشماری از 29 صندوق بررسی شده در استان كرمانشاه، آرای وی تغییر نكرد و در صندوق دیگر هم یك رای از آرای موسوی كم و به آرای وی اضافه شد!

  
دیروز محسن رضایی یكی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری طی بیانیه ای اعلام كرد كه با توجه به اوضاع امنیتی كشور و حفظ منافع ملی از شكایت خود از نتایج انتخابات منصرف شده است! او در حالی سخن از امنیت ملی و حفظ منافع ملی به میان می آورد كه اكنون دیگر خبری از ناامنی و اغتشاش نیست و ناامنی های هفته گذشته و اوایل این هفته خسارات فراوان مادی و غیر مادی را به كشور تحمیل كردند و رضایی در آن زمان مصراً نتایج انتخابات را زیر سؤال می برد!
اما واقعاً دلیل انصراف رضایی چیست؟ اكنون رضایی 30 صندوق‌ مورد نظرش را در كرمانشاه و لرستان بازشماری كرده و نتیجه بسیار جالب توجه است. طی این بازشماری از 29 صندوق بررسی شده در استان كرمانشاه، آرای وی تغییر نكرد و در صندوق دیگر هم یك رای از آرای موسوی كم و به آرای وی اضافه شد.
در همین رابطه عضو فراكسیون اكثریت مجلس تصریح كرد: رضایی وقتی دید تغییری در آرایش آرای وی ایجاد نشد، انصراف داد و درخواست كرد كه دیگر صندوق‌ها بازشماری نشود.
نماینده تهران در مجلس یادآور شد: رضایی انصراف خودش را با منت گذاشتن بر سر نظام انجام می‌دهد و در واقع روغن ریخته را نذر امام‌زاده می‌كند و می‌گوید من به خاطر مصالح نظام انصراف می‌دهم، غافل از اینكه آشوب‌ها چند روزی است كه تمام شده و ما هیچ مشكلی در نظام نداریم لذا این نشان‌دهنده عدم راستگویی رضایی در این زمینه است.
رسایی با تاكید بر اینكه انصراف رضایی از عدم پی‌گیری شكایت خود نشان‌دهنده این است كه اعتراض‌های وی از اول هم صادقانه نبوده بلكه یك سری اعتراضات سیاسی بوده است، گفت: از این جهت ما برای رضایی متاسفیم كه این چنین با آبروی نظام و مردم بازی می‌كند.
وی افزود: آبروی نظام كه به وسیله تك تك آرای مردم در سیستم بین‌المللی درست شده بود به وسیله یك سری آدم‌های خودخواه سیاسی كه فكر می‌كردند مقبولیت دارند، ریخته شد.

  

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()