دوست خوبم جون عزیزت از حداقل یکی از تبلیغات وبلاگ دیدن کن یا روش کلیک کن به خدا واسه به روز بودن وبلاگ روزی چند ساعت وقت میزارم

ابطال انتخابات ورود به یك چرخه معیوب است چرا كه پس از برگزاری این انتخابات فرضی، اگر گروه بازنده كنونی بتواند پیروز شود گروه دیگر مجدداً و به همین دلایلی كه اكنون این آقایان مطرح می كنند، می تواند قشون كشی به راه انداخته و خواستار ابطال مجدد شوند. مخالفان نیز دیگر بحث تقلب را مطرح نمی كنند و می گویند مقدمات كار صحیح نبوده است!
  
دكتر ولایتی مشاور بین الملل رهبر انقلاب در برنامه گفتگوی ویژه خبری در خصوص ابطال انتخابات گفت: ابطال انتخابات ورود به یك چرخه معیوب است چرا كه پس از برگزاری این انتخابات فرضی، اگر گروه بازنده كنونی بتواند پیروز شود گروه دیگر مجدداً و به همین دلایلی كه اكنون این آقایان مطرح می كنند، می تواند قشون كشی به راه انداخته و خواستار ابطال مجدد شوند. به گزارش سحرنیوز دكتر ولایتی با آوردن مثالهایی از این رفتار سیاسی در دنیا گفت: كشورهایی ماندد بنگلادش در این ورطه افتاده اند و هم حیثیت شان و هم زندگی روزمره مردمشان به مشقت و نابودی رسیده است.
وی همچنین انتخابات گذشته امریكا را كه در آن بوش و الگور یكدیگر را به تقلب متهم میكردند مثال زد و گفت: در آنجا هم یك نفر حرف آخر و فصل الخطاب را زد و آن دادگاه قانون اساسی امریكا بود. او همچنین ادامه داد این دادگاه با توجه به اكثریت جمهوریخواه به بوش رأی داد ولی دموكراتها این رأی را پذیرفتند چرا كه اگر نمی پذیرفتند نظم و نظام و ساختار حاكم از بین می رفت و دیگر قانون اعتبار اجرایی پیدا نمی كرد.
دكتر ولایتی در این گفتگو با بحث در خصوص تاریخ ایران، انقلاب اسلامی را تنها انقلابی دانست كه همزمان توانسته با استبداد داخلی و استعمار خارجی مقابله كند و استقلال و دموكراسی را همزمان به ارمغان آورد. او همچنین با تأكید بر تمكین بر قانون گفت راه قانونی اعتراض باز است و صندوقها می توانند به هر میزان ممكن بازشماری شوند و شورای نگهبان هم مهلت شكایت را تمدید كرده است. هرچند كه آنها دیگر بحث تقلب را مطرح نمی كنند و می گویند مقدمات كار صحیح نبوده است.
او همچنین در پایان از سیاسیون خواست تا از مردم عقب نمانند و تأكید كرد نظام و انقلاب راه خود را محكم ادامه می دهند ولی چرا باید عده ای كاری كنند كه انسانهای پستی مانند شیمون پرز كه هیچ معیاری در انسانیت را نمی شناسند برای كشور خط و نشان بكشند.
  
   

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()