دوست خوبم ازت خواهش میکنم که حداقل روی یکی از تبلیغهای موجود در وبلاگ کلیک کن با این کار از زحمتی که کشیدم حمایت کردی

 
آیت الله مكارم شیرازی در پیامی درباره حوادث اخیر كشور تاكید كرد: اینجانب انتظار دارم تا با آرام‌تر شدن اوضاع راهكارهایی را كه برای رسیدن به یك آشتی ملی به نظر می‌رسد مطرح كرده و از همه صاحب‌نظران برای حل آن كمك بخواهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله العظمی مكارم شیرازی طی صدور بیانیه‌ای درباره حوادث اخیر كشور تاكید كرد تا مشكلات از طریق منطق و عقل و توجه به آینده كشور و نظام برطرف شود.
متن بیانیه به شرح زیر است:
حوادث بسیار تلخی كه در این ایام بعد از انتخابات پرشكوه دهم واقع شد و سوء استفاده‌هایی كه بعضی از ماجراجویان از اختلاف میان كاندیداهای محترم كردند موجب تاسف عمیق و اندوه شدید برای هر ایرانی وفادار به نظام و انقلاب بود و سبب نگرانی دوستان در منطقه و شادی دشمنان گردید.
به یقین تمام كسانی كه در انتخابات شركت كرده و رای داده‌اند هدفشان سربلندی كشورشان بوده، بنابراین همگی از نظر انجام وظیفه دینی و ملی محترمند و همه پیروزند و غالب و مغلوبی در كار نیست.
بر همه ما واجب است در این شرایط كه دوستان و دشمنان ناظر اوضاع كشور ما هستند همگی آرامش را كاملا حفظ كنیم و اجازه برهم زدن نظم عمومی و تخریب اموال را به ماجراجویان ندهیم و همان‌گونه كه رهبر معظم انقلاب تاكید كردند مشكلات را از طریق قانون حل كنیم.
اضافه بر این قطعا باید كاری كرد كه در آینده آتشی در زیر خاكستر باقی نماند، نامهربانی و بدبینی‌ها به حسن ظن و رقابت‌ها به رفاقت و همكاری همه گروه‌ها تبدیل گردد.
عزیزان خویشتن‌دار باشند و مشكلات را از طریق منطق و عقل حل كنند و به آینده كشور و نظام بیندیشند.
اینجانب انتظار دارم تا با آرام‌تر شدن اوضاع راهكارهایی را كه برای رسیدن به یك آشتی ملی به نظر می‌رسد مطرح كرده و از همه صاحب‌نظران برای حل آن كمك بخواهیم.
از ساحت قدس پروردگار و عنایات حضرت بقیه‌الله ارواحنا فداه اتحاد و اتفاق جمیع هموطنان عزیز را در راه خدمت به كشور و نظام مسئلت دارم.
  

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()