دوست خوبم ازت خواهش میکنم که حداقل روی یکی از تبلیغهای موجود در وبلاگ کلیک کن با این کار از زحمتی که کشیدم حمایت کردی

سردار پاسدار علی فضلی فرمانده سپاه سید‌الشهدای استان تهران گفت: برای برخورد با آشوب‌طلبان و اغتشاشگران برای یك لحظه هم درنگ نخواهیم كرد.
سردار علی فضلی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران از مشاركت 85 درصدی مردم در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری به عنوان یكی از شاخصه‌های اصلی تأمین امنیت كشور نام برد و افزود: در كشوری كه سقف مشاركت آن بالای 85 درصد است، هیچ تهدید خارجی نمی‌تواند مانع رشد و بالندگی آن ملت شود.
فرمانده سپاه سید‌الشهدا با اشاره به تجربه 30 ساله انقلاب اسلامی تصریح كرد: در سه دهه اخیر، هر زمانی كه نظام اسلامی قرین با موفقیت بزرگ و رشك برانگیزی همچون مشاركت بالای مردم در انتخابات بوده است، دشمنان و بدخواهان این ملت برای تلخ كردن كام مردم به توطئه‌ای دست زده‌اند تا شیرینی آن را به تلخكامی تبدیل كنند و آشوب‌های اخیر در تهران یكی از این نوع توطئه‌های خائنانه بود.
وی در ادامه از آمادگی كامل نیروهای بسیجی در شناسایی و متلاشی كردن كانون‌های فتنه خبر داد و تأكید كرد: نیروهای جان بر كف بسیجی از آمادگی كامل برای كشف و خنثی‌سازی توطئه‌های مختلف برخوردارند و تمام تلاش خود را معطوف تأمین و تداوم امنیت مردم كرده‌اند و در این مسیر مقدس یك لحظه آرام نخواهند گرفت.
سردار فضلی از تقدیم بیش از هشت شهید بسیجی برای بازگشت امنیت به شهر تهران خبر داد و افزود: در اغتشاش‌های اخیر همچنین حدود 300 نیروی غیرتمند بسیجی توسط سلاح گرم و سرد آشوب‌طلبان مجروح شدند كه برخی از آنان برای ادامه معالجات پزشكی هنوز در مراكز درمانی بستری هستند.
فرمانده سپاه سید‌الشهدا با اشاره به كشف و دستگیری اعضای چند خانه تیمی در تهران افزود: در میان دستگیر شدگان طیف‌های مختلفی از گروهكها از جمله منافقین و اتباع بیگانه دیده می‌شوند كه در تحقیقات صورت گرفته، اسناد و مدارك مهمی از هماهنگی جریان‌های ساختار‌شكن داخلی با دولت‌های غربی برای شكل‌دهی و مدیریت آشوب‌های اخیر به دست آمده است.
وی در پاسخ به سؤالی درباره تیرهای شلیك شده در آشوب‌های اخیر تهران توضیح داد: در بررسی‌هایی كه نیروهای نظامی و امنیتی داشته‌اند، مشخص شده است ما در تهران شاهد دو نوع تیراندازی كور و هدفمند بوده‌ایم. تعدادی از شهدا و كشته‌شدگان حوادث تهران به وسیله شلیك هدفمند عناصر تروریست مورد اصابت قرار گرفته‌اند و بخش دیگر با شلیك‌های كور به قتل رسیده‌اند.
سردار فضلی همچنین با اشاره به حوادث مشكوكی كه در برخی محیط‌ها اتفاق افتاده، از نقش گروهی فتنه‌گر در این حوادث پرده برداشت و افزود: برخی جریان‌های پشت صحنه با سازماندهی گروهی قصد داشتند با پوشش نیروهای مردمی اقدامات نابخردانه‌ای را انجام دهند و‌ آن را منتسب به بسیج و نیروی انقلاب نمایند كه خوشبختانه با هوشیاری مردم و نیروهای امنیتی، در روزهای اول آشوب این توطئه خنثی شد و حقیقت ماجرا آشكار شد.
وی در ادامه این گفت‌و‌گو با تشكر از اقشار مختلف مردم تهران اعم از دانشجویان، كارمندان، كارگران و اصناف كه با مشاهده ناآرامی‌های اخیر، به پایگاه‌های بسیج مراجعه كرده و خواستار سازماندهی و پوشیدن لباس بسیجی برای مقابله با آشوبگران شده‌اند، تصریح كرد: بازگشت امنیت و آرامش به مردم تهران با همكاری و انسجام كامل میان نیروهای انتظامی، بسیج و مردم به دست آمد و بی‌تردید مردم شاهد تداوم آرامش و امنیت در شهر تهران خواهند بود.
فرمانده سپاه سید‌الشهدا در پایان تأكید كرد: همانطوری كه طی این سه دهه بعد از پیروزی انقلاب در عرصه‌های گوناگون مشاهده شده درخت تنومند انقلاب اسلامی همان شجره طیبه‌ای است كه در برابر تند بادهای فتنه، محكم و استوار ایستاده و خسارت‌ها و آسیب‌ها را تبدیل به فرصت كرده و انسجام و وحدت ملی را در برابر توطئه‌های پیدا و پنهان تقویت می‌نما
  
   

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()