دوست خوبم ازت خواهش میکنم که حداقل روی یکی از تبلیغهای موجود در وبلاگ کلیک کن یه دنیا ازت ممنونم

رییس سازمان اطلاعات استان تهران برخی از ابعاد حوادث دو هفته اخیر را طبق اطلاعات به دست آمده از عناصر بازداشت شده و اسناد و مدارك موجود تشریح كرد.

وی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از سال گذشته تعدادی از افراد خاص و افراطی با توجه به عدم اقبال مردم به آنان به دنبال آن شدند كه به هر نحو ممكن و تحت هر شرایطی حاكمیت را به تصاحب خود درآورده و در راستای قدرت طلبی و مقاصد منفعت طلبانه خود و بیگانگان گام بردارند.

برهمین اساس از یك سال پیش از انتخابات شروع به برنامه ریزی و اقداماتی را طراحی كردند و به بیگانگان نیز سیگنال هایی ارسال داشتند. آنان از همان زمان اقدام به نزدیكی به افراد خاص و نفوذ در میان آنها نمودند تا به اهداف پلید خود برسند و از ابتدا با زمینه سازی و طرح مباحث شبهه انگیز نسبت به انتخابات را در دستور كار خود قرار دادند و از جمله تصمیماتی كه از قبل اتخاذ نموده بودند موضوع تصمیم به ابطال انتخابات در صورت عدم پیروزی بود و در این زمینه موضوع "تقلب" و ایجاد كمیته به اصطلاح صیانت از آرا با سازماندهی گسترده و امكان تغییر كاربری برای اردوكشی خیابانی، به طور خاص به عنوان محورهای اصلی این طرح، از طریق یك ستاد خاص به اجرا گذاشتند، علاوه بر اینكه موضوع ابطال انتخابات از ماه های قبل نیز به ویژه توسط یكی از گروه های غیرقانونی مطرح شد.

این مقام اطلاعاتی تصریح كرد: سازمان اردوكشی به خیابانها با پوشش "سازمان رای" با كاركرد دو وجهی قبل از انتخابات به وجود آمد و برای آمادگی روحی آنان كارهای ویژه ای صورت گرفته بود، حتی آن ستاد انتخاباتی از شب قبل از انتخابات، تبدیل به ستاد عملیاتی در جهت هدایت سازمان اردوكشی به خیابانها شده بودند.

وی در این باره كه طبق یك نظرسنجی پیروز انتخابات یكی از كاندیداها بوده است و وی قبل از شروع به شمارش آرا بلافاصله پس از پایان رای گیری طی مصاحبه با رسانه های خارجی و داخلی پیروزی قطعی خود را اعلام كرد و گفت: طبق اطلاعات موجود، نظرسنجی های ساختگی توسط آن ستاد خاص (كه به زودی اسامی تهیه كنندگان و ابعاد آن به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید) به طور كاملا هدفمند و برای گمراه سازی، تهیه و تولید و در میان اعضای خود و هواداران منتشر شد تا انگیزه لازم را برای اجرای اقدامات برنامه ریزی شده خود در بعد از انتخابات به وجود آورده باشند.

این در حالی بود كه این گونه نظرسازی ها موجب اختلافات داخلی میان برخی اعضای اصلی آن ستاد نیز شده بود چراكه اینگونه اقدامات را موجب دور شدن از واقعیات و ایجاد برخی توهمات و نهایتا به خطا رفتن می دانستند.

این مقام مسوول خاطرنشان كرد: قبل از انتخابات نیز مساله اتهام زنی و تخریب و تعرض به كاندیداهای رقیب با طراحی و تولید اقلام تبلیغاتی و CD ها در آن ستاد خاص انجام شد و چند روز قبل از برگزاری انتخابات و به صورت گسترده به پخش آن مبادرت نمودند كه مستندات آن متعاقبا ارائه خواهد شد.

رییس سازمان اطلاعات استان تهران همچنین ضمن تاكید بر لزوم حفظ‌ هوشیاری مردم آگاه و همیشه در صحنه در مقابل توطئه بیگانگان اظهار داشت: سرویس های اطلاعاتی از طریق برخی از خبرنگاران خارجی و عناصر مرتبط و نیز با اسامی و گذرنامه های مختلف از ماه ها قبل از انتخابات ضمن تردد به كشور شبكه هایی از رابطین خبری را به وجود آورده بودند تا در زمان انتخابات وارد عمل شده و با انعكاس غیرواقعی اخبار، صحنه انتخابات ایران را دچار ابهام و انحراف نمایند. همچنین پس از انتخابات با بزرگنمایی رویدادها به جهت دهی در راستای منافع بیگانگان، در تخریب چهره خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوراك لازم برای تغذیه شبكه های خبری بیگانه غربی و بخصوص انگلیسی را فراهم نمودند.

وی در پایان وعده داد بزودی اطلاعات و اخبار بیشتری از توطئه های پنهان برخی عناصر وابسته و یا مغرض و فتنه گر در جریانات اخیر به اطلاع ملت شریف و آزاده ایران خواهد رسید.
  
   

نوشته شده در تاریخ شنبه 6 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()