توجه : دوست عزیز شما که مطالب وبلاگمو خوندی لطفا روی یکی از تبلیغات وبلاگمم کلیک کن.باور کن چند ثانیه هم وقتت رو نمیگیره

آیت الله اكبر هاشمی رفسنجانی تدبیر رهبری معظم انقلاب را در تمدید مهلت شورای نگهبان برای بررسی بیشتر مسائل و ادای توضیحات قانع كننده و ابهام‌زدایی از انتخابات بسیار ارزشمند ذكر كرد و گفت: این اقدام با ارزش مقام معظم رهبری، برای جلب اعتماد و اطمینان مردم به روند انتخابات بسیار موثر است

گزارش بازتاب آنلاین به نقل از مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اكبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام كه امروز در جمع خانواده‌های شهدای هفتم تیر سخن می‌گفت با بیان این مطلب در تشریح شرایط زمانی و مكانی وقوع فاجعه هفتم تیر سال 60 گفت: تركیب منافقین و التقاط چپ، لیبرال و جریان بنی‌صدر در صدد بودند كه با حذف شخصیت‌های بسیج كننده مردم و موثر انقلاب، كشور و انقلاب اسلامی را به شكست بكشانند كه در اوایل با انجام ترورهای حساب شده، تا حدودی نیز موفق شدند ولی پس از ناكامی كامل این توطئه، انهدام جمعی دست‌اندركاران نظام را با كمك عوام نفوذی خود در فاجعه هفتم تیر در دستور كار قرار دادند.
وی با اشاره به ترور شخصیتی شهید دكتر بهشتی قبل از شهادت ایشان گفت: متاسفانه حجم تخریب‌ها و اتهامات علیه ایشان به قدری زیاد و گسترده بود كه پس از شهادت دكتر بهشتی، امام راحل ایشان را شهید مظلوم انقلاب نامید.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به تحولات اخیر پس از انتخابات، آن را فتنه‌ای پیچیده از سوی عوامل مرموزی دانست كه ایجاد نفاق و جدایی میان مردم و نظام و سلب اعتماد و اطمینان آحاد مردم از نظام اسلامی را هدف گرفته است، وی افزود: هرجا توده‌‌های مردم با هوشیاری وارد صحنه شده‌اند این توطئه خنثی شده است.
وی، تدبیر رهبری معظم انقلاب را در تمدید مهلت شورای نگهبان برای بررسی بیشتر مسائل و ادای توضیحات قانع كننده و ابهام‌زدایی از انتخابات بسیار ارزشمند ذكر كرد و گفت: این اقدام با ارزش مقام معظم رهبری، برای جلب اعتماد و اطمینان مردم به روند انتخابات بسیار موثر است و امیدواریم دست‌اندركاران این امر بتوانند بطور دقیق و با رعایت انصاف و عدل و با همكاری كاندیداها به اعتراضات قانونی به طور كامل رسیدگی كنند.
آیت الله هاشمی رفسنجانی‌، انتخابات صحیح را عرصه تحكیم همدلی و همكاری و تبدیل رقابت‌ها به رفاقت‌ها پس از انتخابات ذكر كرد و گفت: نباید سوء عملكردها موجب تشدید كینه و تفرقه میان مردم شود و باید همه با همدلی و همكاری برای رفع موانع و مشكلات گام برداریم.
رئیس مجلس خبرگان رهبری شهدای هفتم تیر و خانواده‌های آنان را بهترین یادگاران و همسنگران یاران انقلاب توصیف كرد و یاد و خاطره شهدای هفتم تیر بویژه شهید مظلوم دكتر بهشتی را گرامی داشت. وی شروع ساخت مقتل شهدای هفتم تیر را در حد و شان این شهدای بزرگوار خبری بسیار خوشحال‌كننده برای مردم ایران دانست.
در آغاز این دیدار، صباغ رئیس ستاد برگزاری مراسم هفتم تیر و قدیریان رئیس هیئت مدیره بنیاد هفتم‌تیر بطور جداگانه گزارشی از دستاوردها،‌عملكرد و برنامه‌های این ستاد و بنیاد را به اطلاع رساندند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 تیر 1388    | توسط: بیطرف    |    |
نظرات()